Current Weather Cham-e Dīvān
Current weather for the city of Cham-e Dīvān. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 7°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 47 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 14°C |
