- Weather
- Islamic Republic of Pakistan
- Punjab
- Chak Sixty-three Thal Development Authority
Current Weather Chak Sixty-three Thal Development Authority
Current weather for the city of Chak Sixty-three Thal Development Authority. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
29°C
feels like 32°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 29 % |
| cloud cover | 39 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 33°C |
