- Weather
- Islamic Republic of Pakistan
- Punjab
- Chak Seventy-five -Five Left
Current Weather Chak Seventy-five -Five Left
Current weather for the city of Chak Seventy-five -Five Left. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 34°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 8 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 22°C |
| Average: | 34°C |
