- Weather
- Islamic Republic of Pakistan
- Punjab
- Chak One Hundred Eighty-five
Current Weather Chak One Hundred Eighty-five
Current weather for the city of Chak One Hundred Eighty-five. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
34°C
feels like 37°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 25 % |
| cloud cover | 23 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 16°C |
| Average: | 31°C |
