- Weather
- North Korea
- Chagang-do
- Chaesin-dong
Current Weather Chaesin-dong
Current weather for the city of Chaesin-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 11°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 19°C |
