- Weather
- North Korea
- Chagang-do
- Chaesin-dong
Current Weather Chaesin-dong
Current weather for the city of Chaesin-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 6°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 44 % |
| cloud cover | 15 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 15°C |
