- Weather
- Republic of Korea
- Chungcheongnam-do
- Chae-mal
Current Weather Chae-mal
Current weather for the city of Chae-mal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 13°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 88 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 12°C |
