Current Weather Celles-sur-Ource
Current weather for the city of Celles-sur-Ource. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 18°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 28 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 13°C |
