Current Weather Çeçevë
Current weather for the city of Çeçevë. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Low Temperature
Valid from 27. 4. (00:00) to 28. 4. (00:00)
11°C
feels like 10°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 31 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 11°C |
