- Weather
- Republic of Colombia
- Chocó
- Catrú
Current Weather Catrú
Current weather for the city of Catrú. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 27°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 25°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 22°C |
| Average: | 26°C |
