Current Weather Castilleja de Guzmán
Current weather for the city of Castilleja de Guzmán. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid from 29. 5. (14:00) to 29. 5. (20:00)
28°C
feels like 31°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 33 % |
| cloud cover | 8 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 22°C |
