Current Weather Case San Benedetto
Current weather for the city of Case San Benedetto. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 30°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1029 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 23 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 17°C |
