- Weather
- United States of America
- Pennsylvania
- Carnot-Moon
Current Weather Carnot-Moon
Current weather for the city of Carnot-Moon. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 29°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 93 % |
| dew point | 21°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 8°C |
