- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Cappelle-en-Pévèle
Current Weather Cappelle-en-Pévèle
Current weather for the city of Cappelle-en-Pévèle. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 20°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 25 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
