Current Weather Capdenac-Gare
Current weather for the city of Capdenac-Gare. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 9°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
