Current Weather Capdenac-Gare
Current weather for the city of Capdenac-Gare. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 8°C
| wind | 17 mph |
|---|---|
| wind gusts | 30 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 78 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 11°C |
