Current Weather Cany-Barville
Current weather for the city of Cany-Barville. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 12°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 29 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 47 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 11°C |
