- Weather
- United States of America
- Kentucky
- Campton
Current Weather Campton
Current weather for the city of Campton. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Freeze
Valid from 3. 5. (00:00) to 3. 5. (09:00)
Frost
Valid to 2. 5. (09:00)
9°C
feels like 8°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 62 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 17°C |
