- Weather
- United States of America
- Massachusetts
- Camp Edwards
Current Weather Camp Edwards
Current weather for the city of Camp Edwards. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 4°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 11°C |
