- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Cambronne-lès-Clermont
Current Weather Cambronne-lès-Clermont
Current weather for the city of Cambronne-lès-Clermont. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 1. 5. (00:00) to 2. 5. (00:00)
22°C
feels like 22°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 26 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
