- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Bussac-sur-Charente
Current Weather Bussac-sur-Charente
Current weather for the city of Bussac-sur-Charente. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 3. 5. (00:00)
19°C
feels like 19°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
