Current Weather Burnhaupt-le-Bas
Current weather for the city of Burnhaupt-le-Bas. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 47 % |
| cloud cover | 7 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 14°C |
