- Weather
- Russia
- Tyva Republic
- Bulun-Terek
Current Weather Bulun-Terek
Current weather for the city of Bulun-Terek. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 10°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 29 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | -8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 9°C |
