- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Buigny-lès-Gamaches
Current Weather Buigny-lès-Gamaches
Current weather for the city of Buigny-lès-Gamaches. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 4. 5. (00:00)
16°C
feels like 15°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
