- Weather
- France
- Brittany Region
- Brignogan-Plages
Current Weather Brignogan-Plages
Current weather for the city of Brignogan-Plages. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 12°C
| wind | 24 mph |
|---|---|
| wind gusts | 40 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 81 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 9°C |
