- Weather
- Republic of Colombia
- Antioquia
- Briceño
Current Weather Briceño
Current weather for the city of Briceño. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 23°C |
