- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Brétigny-sur-Orge
Current Weather Brétigny-sur-Orge
Current weather for the city of Brétigny-sur-Orge. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 1. 5. (00:00) to 2. 5. (00:00)
19°C
feels like 17°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 32 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
