- Weather
- Norway
- Troms og Finnmark
- Brennelv
Current Weather Brennelv
Current weather for the city of Brennelv. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-1°C
feels like -5°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1002 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 57 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 7°C |
| MIN: | -16°C |
| Average: | -2°C |
