- Weather
- France
- Brittany Region
- Bréal-sous-Vitré
Current Weather Bréal-sous-Vitré
Current weather for the city of Bréal-sous-Vitré. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 16°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 55 % |
| cloud cover | 42 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 8°C |
