Current Weather Boulay-Moselle
Current weather for the city of Boulay-Moselle. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 42 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 12°C |
