- Weather
- Mexico
- Mexico City
- Bosque de Chapultepec I
Current Weather Bosque de Chapultepec I
Current weather for the city of Bosque de Chapultepec I. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 50 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 19°C |
