- Weather
- Russia
- Pskov Oblast
- Bor-Gora
Current Weather Bor-Gora
Current weather for the city of Bor-Gora. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 7°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 10°C |
