- Weather
- Kyrgyzstan
- Jalal-Abad
- Bor-Dëbe
Current Weather Bor-Dëbe
Current weather for the city of Bor-Dëbe. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 7°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 1 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -8°C |
| Average: | 2°C |
