- Weather
- Kyrgyzstan
- Jalal-Abad
- Bor-Dëbe
Current Weather Bor-Dëbe
Current weather for the city of Bor-Dëbe. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 33 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 10°C |
