- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Bons-en-Chablais
Current Weather Bons-en-Chablais
Current weather for the city of Bons-en-Chablais. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 29. 4. (06:00) to 30. 4. (00:00)
10°C
feels like 9°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 68 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 10°C |
