Current Weather Boneh-ye Shahrāb
Current weather for the city of Boneh-ye Shahrāb. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
37°C
feels like 43°C
| wind | 19 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1002 hPa |
| humidity | 14 % |
| cloud cover | 35 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 20°C |
| Average: | 33°C |
