Current Weather Boneh-ye Qeyşar
Current weather for the city of Boneh-ye Qeyşar. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 34°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 20 % |
| cloud cover | 66 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 14°C |
| Average: | 29°C |
