Current Weather Boneh-ye Āqā Raḩīm
Current weather for the city of Boneh-ye Āqā Raḩīm. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
34°C
feels like 37°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1002 hPa |
| humidity | 14 % |
| cloud cover | 49 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 17°C |
| Average: | 30°C |
