- Weather
- Republic of Belarus
- Vitebsk Region
- Bondory
Current Weather Bondory
Current weather for the city of Bondory. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 46 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 11°C |
