- Weather
- Russia
- Tver’ Oblast
- Bologoye-4
Current Weather Bologoye-4
Current weather for the city of Bologoye-4. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 7°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 9°C |
