Current Weather Boldeşti-Scăeni
Current weather for the city of Boldeşti-Scăeni. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 7°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 9°C |
