- Weather
- Germany
- Schleswig-Holstein
- Bokholt-Hanredder
Current Weather Bokholt-Hanredder
Current weather for the city of Bokholt-Hanredder. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 8°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 57 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 8°C |
