- Weather
- Kingdom of Belgium
- Walloon Region
- Bois-de-Lessines
Current Weather Bois-de-Lessines
Current weather for the city of Bois-de-Lessines. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1028 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 20 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 14°C |
