- Weather
- United States of America
- New York
- Bohemia
Current Weather Bohemia
Current weather for the city of Bohemia. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 4°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1031 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 7°C |
