- Weather
- Russia
- Moscow Oblast
- Bochkino
Current Weather Bochkino
Current weather for the city of Bochkino. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 13°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 94 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 12°C |
