- Weather
- Greece
- North Aegean
- Black Rocks
Current Weather Black Rocks
Current weather for the city of Black Rocks. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 22°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 12 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 14°C |
| Average: | 18°C |
