- Weather
- Kingdom of Denmark
- Central Jutland
- Bjerregård
Current Weather Bjerregård
Current weather for the city of Bjerregård. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 6°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 999 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 94 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 10°C |
