Current Weather Birchcliffe-Cliffside
Current weather for the city of Birchcliffe-Cliffside. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 11°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 3°C |
