- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Billy-lès-Chanceaux
Current Weather Billy-lès-Chanceaux
Current weather for the city of Billy-lès-Chanceaux. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 1. 6. (00:00)
19°C
feels like 20°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 67 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 16°C |
