Current Weather Beyt-e Ḩātam
Current weather for the city of Beyt-e Ḩātam. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
29°C
feels like 32°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 14 % |
| cloud cover | 67 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 16°C |
| Average: | 29°C |
